Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Laborant

Laborant

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5977 dni temu

Ogłoszenie numer: 41409, z dnia 2008-03-13

Klient Banku Danych o Inżynierach. Spółka należąca do międzynarodowej korporacji działająca w branży materiałów ściernych.

Laborant

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3156-08

Opis stanowiska

- wykonywanie badań, testów i analiz zgodnie z obowiązującymi procedurami i planem kontroli- pobieranie prób do badań zgodnie z obowiązującymi procedurami- dbałość o stan sprzętu laboratoryjnego- prowadzenie zapisów z prowadzonych badań oraz dokumentacji pracy laboratorium

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie chemii (ewent. mikrobiologii lub technologii żywności)- preferowane osoby z co najmniej rocznym doświadczeniem w laboratorium fizyko-chemicznym- wiedza w zakresie analizy chemicznej i chemii nieorganicznej (wiedza w zakresie ceramiki będzie dodatkowym atutem)- obsługa komputera, MS Word i Excel- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- szkolenia- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji- pakiet socjalny