Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Kucharz / Wielka Brytania

Prowork
Wielka Brytania, Różne Miasta
praca stacjonarna
6724 dni temu

Ogłoszenie numer: 18117, z dnia 2006-02-17

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Różne Miasta

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Praca w restauracjach na terenie Wielkiej Brytanii.

Wymagania

Wymagania: doświadczenie – przygotowywanie posiłków/grill, komunikatywny angielski, dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadzorowania pracy personelu w kuchni i pracy w zespole

Oferujemy

Okres zatrudnienia: Marzec – Październik 2006 Wynagrodzenie: ok. 6 funtów/godz./brutto, zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie.