Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz śniadaniowy w hotelu 4*

Headhunters
Irlandia
praca stacjonarna
2819 dni temu

Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta poszukuje doświadczonych profesjonalistów, zainteresowanych podjęciem pracy w 4* hotelu w Irlandii na stanowisku:

Miejsce pracy: Irlandia
Obowiązki:
  • Przygotowywanie śniadań dla gości hotelowych,
  • Organizowanie wewnętrznych zamówień produktów,
  • Przestrzeganie standardów zgodnie z regulacjami HACCP.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza śniadaniowego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – wstępny kontrakt na okres roku, z możliwością długotrwałej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • 5 dniowy system pracy (39 godzin) z możliwością pracy w weekendy, płatne nadgodziny,
  • Pomoc w znalezieniu miejsca zakwaterowania,
  • Bezpłatne wyżywienie,
  • Urlop wypoczynkowy.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).