Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Kucharz/ Asystent Kucharza

PCH Workforce
Holandia, Amsterdam
praca stacjonarna
6251 dni temu

Ogłoszenie numer: 30066, z dnia 2007-06-06

PCH Workforce do międzynarodowa agencja zajmująca się rekrutacją pracowników do branży gastronomicznej.Współpracujemy z restauracjami, kawiarniami i hotelami w Holandii, Belgii, Norwegii i Francji..

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pilnowanie porządku w kuchni, standardów obowiązujących w kuchni, przygotowywanie dań na ciepło i na zimno. Gotowanie a la carte.

Wymagania

- szkoła gastronomiczna - doświadczenie w pracy kucharza - gotowość do wyjazdu do Holandii - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie , wypłacane tygodniowo -W pełni legalna praca ze wszystkimi świadczeniami -Zakwaterowanie opłacone -Zwrot kosztów transportu -Praca stała