Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kosztorysant

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6637 dni temu

Ogłoszenie numer: 20378, z dnia 2006-05-25

JAKON Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 9 00-094 Warszawa. Więcej informacji na stronie internetowej www.jakon.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1851-06

Opis stanowiska

- przygotowywanie ofert dla inwestorów- przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców- negocjaje umów z inwestorem i podwykonawcami

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane- 2-letnie doświadczene w branży budowlanej- znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego- prawo jazdy- dyspozycyjność- łatwość nawiązywania kontaktów- umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole - możliwość rozwoju zawodowego