Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dania
Kosmetyczka

Kosmetyczka

Marias Hudplejeklinik
Dania, Lyngby 10 km od Kopenhagi
praca stacjonarna
4825 dni temu

Ogłoszenie numer: 145985, z dnia 2011-05-02

Wykonujemy zabiegi na twarz, cialo, depilacje woskiem, manicure i pedicure, spray tan.

Jestesmy dystrybutorem kosmetykow w Danii,. Firma istnieje od 18 lat

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Dania, Lyngby 10 km od Kopenhagi

Opis stanowiska

  • Zatrudnię kosmetyczkę z umiejętnością masażu i depilacji woskiem.

Wymagania

  • Min 2 lata pracy w zawodzie,
  • Wysokie zdolności w swoim zawodzie,
  • Uśmiechnięta i z płynną znajomością jęz. angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w jednym z najlepszych salonów w Danii,
  • Szkolenia,
  • Wynagrodzenie zgodnie z umiejętnościami,
  • Min 60 zł na godzinę.

Wynagrodzenie

Od 9000 do 10000 PLN