Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Koordynator Sprzedaży w Dziale Sieci Gazowe i Wodne

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5854 dni temu

Ogłoszenie numer: 46753, z dnia 2008-07-14

Spółka należąca do renomowanej, międzynarodowej Grupy. Wiodący dostawca systemów instalacyjnych dla budownictwa, urządzeń i armatury dla przemysłu, a także złączek i aramtury do sieci gazowych i wodociągowych.www.marley.com.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3462-08

Opis stanowiska

- utrzymywanie kontaktów z klientami na swoim terenie - negocjacje z klientami - opracowywanie i przestrzeganie strategii sprzedaży - sporządzanie raportów i analiz - doradztwo techniczne - zadania w zakresie marketingu ze stałymi odbiorcami - poszukiwanie nowych klientów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - preferowane doświadczenie w dystrybucji materiałów dla branży sieci gazowych i wodnych - posiadanie prawa jazdy - umiejętność obsługi komputera- dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy

- pracę w dużym międzynarodowym koncernie dającą możliwość wszechstronnego i zawodowego rozwoju- możliwość zatrudnienia w woj. śląskim oraz na innych obszarach południowej Polski