Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Koordynator Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5390 dni temu

Ogłoszenie numer: 80010, z dnia 2009-10-20

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4033-09

Opis stanowiska

- Nadzór i zarządzanie pracą grupy serwisowej - Zapewnienie prawidłowego działania systemu dostaw - Monitorowanie planów biznesowych serwisu - Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju serwisu biznesowego - Doradztwo i wsparcie w zakresie wymagań pracowników klienta dla przypisanego biznesu serwisowego. - Rekomendacja usprawnień, dzielenie się wiedzą na temat najlepszych rozwiązań, strategii działania i rezultatów. - Wdrażanie planów mających na celu monitorowanie standardów działań serwisowych. - Badanie efektywności działań serwisowych i wprowadzanie zmian mających na celu jej poprawę. - Dbałość o utrzymywanie stałych dobrych relacji grupy serwisowej z klientem i wsparcie w tym zakresie

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane elektryczne - Kilkuletnie doświadczenie w nadzorze serwisu lub utrzymania infrastruktury technicznej - Doświadczenie w mobilnym serwisie; mile widziana praktyka w branży stacji paliwowych - Uprawnienia SEP - Znajomość języka angielskiego - Wiedza z zakresu instalacji i urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, elektrycznych, wodnych - Umiejętność zarządzania pracą grupy serwisowej, tak aby osiągać wyznaczone cele finansowe i operacyjne - Doświadczenie w przeglądzie, kosztorysowaniu i zarządzaniu małymi projektami instalacyjnymi - Doskonałe umiejętności komunikacyjne, elastyczność i wysoka orientacja na klienta - Dostępność i gotowość do wyjazdów służbowych oraz pełnienia dyżurów pod telefonem - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w znanej, międzynarodowej korporacji - pakiet szkoleń - niezbędne narzędzia pracy