Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Koordynator SAP

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6795 dni temu

Ogłoszenie numer: 16825, z dnia 2005-12-19

Tchibo Warszawa to największy producent kawy w Polsce, godny zaufania partner i pracodawca. Pracodawca, który stwarza realne szanse rozwoju i oferuje możliwości dalszego kształcenia i doskonalenia się w pracy. Ponad pół wieku doświadczenia w produkcji kawy i szczególna troska o najwyższą jakość wszystkich wyrobów i usług zapewniły firmie pozycję niekwestionowanego lidera rynku kawy w Europie Środkowej i Wschodniej. Codziennie milionom kawoszy w 50 krajach świata podajemy to, co najlepsze.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1571-05

Opis stanowiska

- administracja systemem SAP- wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów- dostosowywanie systemu do ich potrzeb

Wymagania

- kierunkowe wykształcenie- co najmniej 3-letnie doświadczenia w dziale IT w administracji SAP, szczególnie w zakresie BASIS- ogólna znajomość modułów SDM, MM, PP- dobra znajomość języka angielskiego- dodatkowym atutem będzie wiedza na temat Oracle Data Base oraz doświadczenie w programowaniu ABAP

Oferujemy

- samodzielną i interesującą pracę- w chwili obecnej oferujemy pracę na okres sześciu miesięcy, możliwe zatrudnienie w niepełnym wymiarze etatu