Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Koordynator Handlowy

Mobile Phone Sp. Z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6762 dni temu

Ogłoszenie numer: 19374, z dnia 2006-04-14

Autoryzowany Przedstawiciel Sieci Era Mobile Phone poszukuje pracowników na stanowisko: Koordynator Handlowy z terenu całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Gorzowa Wlkp lub okolic

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku : - Opieka nad powierzonymi Puktami Sprzedaży - Rozwijanie sieci sprzedaży

Wymagania

Oczekujemy: -- umiejętności zarządzania powierzonym rynkiem, - posiadania zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych, - umiejętności organizowania i planowania swojej pracy, - dyspozycyjności - prawa jazdy kat.B

Oferujemy

Oferujemy : - szkolenia - samochód służbowy, - tel. komórkowy, - atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię motywacyjną - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w młodym zespole