Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Koordynator ds. Napędów Pozycjonujących

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6700 dni temu

Ogłoszenie numer: 18950, z dnia 2006-03-24

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma oferująca kompleksowe rozwiązania pneumatyczne oraz systemy automatyzacji dla przemysłu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1759-06

Opis stanowiska

- pozyskiwanie klientów na kompletne rozwiązania w zakresie napędów pneumatycznych- kierowanie projektowaniem i wykonawstwem układów napędów i pozycjonowaniem we współpracy z oddziałem zagranicznym.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne elektryczne, mechaniczne lub automatyczne- znajomość nowych technologii przemysłowych oraz rynku odbiorców - umiejętności projektowania układów napędów- doświadczenie rynkowe zdobyte u producenta, dealera lub odbiorcy podobnych urządzeń - umiejętności sprzedażowe- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- mile widziana znajomość języka rosyjskiego- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu seminariów lub szkoleń- prawo jazdy.

Oferujemy

- rozwój zawodowy w międzynarodowej strukturze firmy.