Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Koordynator ds. Kooperacji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6786 dni temu

Ogłoszenie numer: 17020, z dnia 2005-12-28

EADS PZL "Warszawa-Okęcie" S.A. będący czołowym producentem samolotów w Polsce, należący do koncernu EADS.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1595-05

Opis stanowiska

- organizacja i koordynacja współpracy z podwykonawcami i dostawcami w zakresie produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- min. 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej- doświadczenie w zarządzaniu zakupami i logistyką- bardzo dobra znajomość angielskiego- znajomość pakietu MS Office- zdolności organizacyjne, komunikatywność, kreatywność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie- możliwości szkoleń i rozwoju