Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Koordynator Biura Technicznego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6133 dni temu

Ogłoszenie numer: 34749, z dnia 2007-10-10

Personal Process jest firmą doradztwa personalnego. Wspieramy firmy w ich rozwoju prowadząc działania z zakresu rekrutacji i selekcji oraz szkoleń personelu. Naszym Klientem jest działająca od 2000 roku firma Fortis Systemy Fasadowe www.fortis.com.pl z siedzibą w Poznaniu posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku w zakresie projektowania i montażu konstrukcji fasadowych. W związku z prężnym rozwojem firma poszukuje osoby na stanowisko:Koordynator Biura Technicznego

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2804-07

Opis stanowiska

- wykonywanie kalkulacji cenowych na podstawie dokumentacji technicznej klienta- utrzymywanie stałego kontaktu z klientem- monitoring ofert- koordynowanie pracy biura technicznego

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie- umiejętność czytania dokumentacji technicznej- znajomość rynku budowlanego- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows Office/AutoCad)- zdolność do uporządkowanej pracy oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków- samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie- ciekawą i pełną wyzwań pracę- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych- atrakcyjne wynagrodzenie- przyjazną atmosferę pracy