Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Kontroler Biletów Kraków
Kontroler Strefy Płatnego Parkowania

Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Kraków, ul. Centralna 53
4 300 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
174 dni temu

Ogłoszenie numer: 8714086, z dnia 2024-01-24

DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG MIASTA KRAKOWA
OGŁASZA NABÓR
NA WOLNE STANOWISKO
w ZARZĄDZIE DRÓG MIASTA KRAKOWA, ul. Centralna 53, 31-586 Kraków

Miejsce pracy: Kraków, ul. Centralna 53

Nr Ref.: ZDMK-01/2024

Opis stanowiska

Do zakresu zadań pracownika będzie należeć:

  • Kontrola poboru opłat za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych w obszarze płatnego parkowania w Krakowie
  • Weryfikacja sprawności i czystości parkometrów;
  • Współpraca ze służbami mundurowymi takimi jak Straż Miejska czy Policja (w szczególności informowanie o naruszeniu ustawy Prawo o ruchu drogowym - parkowanie poza miejscami do tego wyznaczonymi na obszarze Strefy),
  • Monitoring Strefy Płatnego Parkowania pod kątem braku oznakowania w obrębie strefy, jak i innych nieprawidłowości oraz informowaniu o nich przełożonych.

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze lub średnie;
  • min 2 - letnie doświadczenie zawodowe;
  • łatwe przyswajanie obsługi urządzeń elektronicznych;
  • Znajomość przepisów: ustawy o drogach publicznych, ustawy prawo o ruchu drogowym oraz przepisów dotyczących Obszaru Płatnego Parkowania;
  • niekaralność;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
  • znajomość topografii miasta.

Oferujemy

Warunki pracy i płacy:

  • Wymiar czasu pracy: pełny etat;
  • Pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na okres 3 m-cy;
  • Miejsce pracy: praca na terenie Obszaru Płatnego Parkowania w Krakowie;
  • Opis stanowiska pracy:
    • praca w terenie;
    • praca od poniedziałku do soboty w systemie równoważnego czasu pracy w godzinach: 10:00 - 20:00, na podstawie harmonogramu czasu pracy;
    • praca wymagająca ogólnej sprawności fizycznej i psychicznej;
  • Płaca zasadnicza od 4300,00 zł brutto + dodatek stażowy + miesięczna premia uznaniowa + dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”+ nagrody jubileuszowe + świadczenie socjalne tzw. „wczasy pod gruszą”.