Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kontroler Jakości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51307, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma zajmującą się produkcją drzwi.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3664-08

Opis stanowiska

- pomiary i badania w ramach Zakładowego Systemu Kontroli Produkcji - opracowywanie Warunków Technicznego Odbioru- reagowanie w sytuacji stwierdzenia wyrobu niezgodnego z wymaganiami- prowadzenie całości spraw związanych z dokumentowaniem wyrobu niezgodnego- wykonywanie analiz występujących niezgodności w toku produkcji- współpraca z Działem Konstrukcyjno-Technologicznym w zakresie zmian konstrukcyjnych doskonalących wyroby – inicjowanie tych zmian- nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego

Wymagania

- wykształcenie wyższe – technologia drewna lub pokrewne - minimum dwa lata doświadczenia w przemyśle drzewnym lub meblarskim- znajomość technologii wykończeń stosowanych w przemyśle drzewnym (forniry, laminaty, malowanie) - swobodne posługiwanie się komputerem w zakresie aplikacji biurowych - umiejętność czytania dokumentacji technicznej- minimum podstawowa znajomość AutoCAD- umiejętność funkcjonowania w środowisku zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP II- mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego systemu ISO:9001- prawo jazdy kat. B