Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kontroler Jakości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6018 dni temu

Ogłoszenie numer: 39433, z dnia 2008-02-01

International Investments Group www.investmentsgroup.net jest firmą konsultingową z siedzibą w Warszawie oraz Mediolanie zajmującą się wprowadzaniem firm, głównie włoskich, na rynek Europy Wschodniej. Dla naszego klienta działającego w branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3048-08

Opis stanowiska

- ciągła analiza i ocena wszystkich etapów procesu produkcyjnego, począwszy od maszyn skończywszy na wysyłce produktu do klienta (audyty produktów)- wprowadzanie P.P.A.P i A.P.Q.P. dla wszystkich nowych projektów tam gdzie to potrzebne- monitorowanie jakości i wsparcie przygotowania produkcji oraz wprowadzanie wszelkich potrzebnych i odpowiednich zmian w celu przywrócenia lub utrzymania odpowiednich standardów- wsparcie w podejmowaniu decyzji- monitorowanie wprowadzania i utrzymania jakości informacji i danych w centralnym systemie jakościowym I.T- umiejętność przewodzenia w dwuosobowym zespole (rekrutacja, szkolenia, ocena)

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- doświadczenie w dziale jakości- dobre zrozumienie techniczne- wiedza o nowoczesnych systemach i technikach kontroli jakości- wiedza o przemyśle motoryzacyjnym i związanych z nim systemach kontroli jakości- doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych systemów technologicznych- dobre zrozumienie potrzeb firmy produkcyjnej- świadomość kosztów- umiejętność planowania i analizy- zdolność organizacyjny- znajomość j. angielskiego

Oferujemy

- wynagrodzenie będzie adekwatne do kwalifikacji najlepszego kandydata/tki- respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji