Praca.pl Praca śląskie Dąbrowa Górnicza
Konsultant w Agencji Pracy Tymczasowej

WORKPOL Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zadania:
  • Obsługa klientów
  • Zapewnienie codziennego bieżącego wsparcia w procesie komunikacji pomiędzy Klientem, a APT
  • Terminowa realizacja zamówień, dbaniem o ich realizację składanych do APT w wymiarze jakościowym i ilościowym
  • Organizowanie „wejścia” nowych osób, procesem wdrożenia (onboarding)
  • Koordynowanie i rozliczenie czasu pracy
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń
  • Wsparcie Zespołu w bieżących zadaniach
  • Raportowanie wyników pracy
  • Bieżące doradztwo dla klientów i kandydatów
Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i tworzeniu sieci kontaktów
  • Doświadczenie w pracy w APT
  • Posiadania aktywnego prawa jazdy kat. B
  • Gotowość do wykonywania częstych rozmów telefonicznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznym i inspirującym środowisku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Aktualnie prowadzimy rekrutację dla lidera z branży projektowania i produkcji nakładek ortodontycznych.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780