Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konsultant Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5788 dni temu

Ogłoszenie numer: 49935, z dnia 2008-09-18

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma z branży specjalistycznych systemów związanych z odprowadzaniem i oczyszczaniem wody i ścieków.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3612-08

Opis stanowiska

- analiza produktowa konkurencji oraz produktów aktualnych i potencjalnych dostawców- bieżące doradztwo techniczne dla Działu Handlowego, Projektantów i klientów- przygotowywanie ofert handlowych- przygotowanie produkcji- wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez Kierownictwo firmy

Wymagania

- wykształcenie budowlane, branża ochrony środowiska jest atutem- znajomość rynku budowlanego, ze szczególnym uwzględnieniem segmentu instalacyjnego- znajomość języka angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)- mile widziana znajomość prawa budowlanego, norm branżowych i innych przepisów właściwych dla odpowiednich produktów- wiedza techniczna o produktach- znajomość programu AutoCAD- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szkolenia za granicą- możliwości awansu- system premiowy