Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Konsultant Rekrutacji - Anglia

Polish Personnel Ltd.
Wielka Brytania, Felixstowe
praca stacjonarna
6458 dni temu

Ogłoszenie numer: 24144, z dnia 2006-11-10

Polish Personnel Ltd. pomaga w znalezieniu pracy we Wschodniej Anglii już od lutego 2002. W minionym czasie firma zdobyła opinię solidnego i uczciwego partnera u pracowników oraz zaufanie i wiarygodność u pracodawców. Nasze dziedziny to: Catering, Hotelarstwo, Opieka i Transport. Posiadamy także bardzo atrakcyjne oferty dla Inżynierów budownictwa, mechaniki i elektroniki. Zapraszamy! www.polishpresonnel.com

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Felixstowe

Opis stanowiska

Polish Personnel poszukuje osoby na stanowisko Konsultanta Rekrutacji Inzynierow, do pracy w biurze w Felixstowe, niedaleko Ipswich, UK

Wymagania

Zajmujac sie wszystkimi aspektami rekrutacji inzynierow do firm dzialajacych w UK, potrzebujesz miec dobre umiejetnosci w komunikacji oraz biegly pisany i mowiony jez. angielski. Wyksztalcenie inzynieryjne i/lub wczesniejsze doswiadczenie w rekrutacji, sa mile widziane. Wymagane jest prawo jazdy oraz dobra znajomosc pakietu MS Office. Poszukujemy osoby zdeterminowanej na osiagniecie sukcesu ale jednoczesnie dobrze pracujacej w zespole, o pozytywnej i przyjaznej osobowosci. Twoje zarobki beda zalezaly w duzym stopniu od wynikow w pracy i w krotkim czasie powinny byc bardzo atrakcyjne.

Oferujemy

Zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Felixstowe; gwarantujemy niezbedny trening oraz mozliwosci pracy poza biurem.