Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konsultant ds. Wdrożeń Aplikacji IT

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5577 dni temu

Ogłoszenie numer: 63398, z dnia 2009-04-16

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma międzynarodowa, zajmująca się szeroko rozumianym serwisem zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych największych na świecie producentów.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3736-08

Opis stanowiska

- sprawne wdrażanie nowych funkcji aplikacji i projektów IT - wsparcie dedykowanych aplikacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, informatyka, zarządzanie produkcją, mechanika precyzyjna) - min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość MS SQL (tworzenie zapytań) - podstawy programowania (.NET, ASP) - znajomość budowy sieci komputerowych oraz podstaw działania peryferiów komputerowych - znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - umiejętność współpracy z użytkownikami i orientacja na rozwiązywanie ich problemów - prawo jazdy kat. B