Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konsultant ds. Energetyki

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5388 dni temu

Ogłoszenie numer: 80563, z dnia 2009-10-22

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4047-09

Opis stanowiska

- Doradztwo techniczne w zakresie prowadzonych projektów - Prace koncepcyjne i studialne - Przygotowanie dokumentacji przetargowej - Przygotowanie inwestycji od strony technicznej - Uczestnictwo w realizacji inwestycji

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym (Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa lub pokrewne inne wydziały) - Kilkuletnie doświadczenie w sektorze energetyki zawodowej / dużej energetyki - Wiedza i doświadczenie z dziedziny silników wielkiej mocy (gazowych, diesel) - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Dobra znajomość programu Excell - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Uczestnictwo w największych projektach inwestycyjnych i doradczych w energetyce zawodowej - Atrakcyjne wynagrodzenie - Bogaty pakiet medyczny