Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konstruktor

Konstruktor

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6336 dni temu

Ogłoszenie numer: 27615, z dnia 2007-03-22

KEIPER Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem GRUPY KEIPER RECARO. Zajmujemy się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży motoryzacyjnej z całego świata.

Konstruktor

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2415-07

Opis stanowiska

- dokonywanie zmian konstrukcyjnych produktów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta - modyfikacje i aktualizacja istniejącej dokumentacji maszyn i urządzeń - opracowywanie koncepcji nowych rozwiązań technicznych - budowa prototypów wyrobów - analiza błędów produktu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika i budowa maszyn- znajomość procesów produkcyjnych i montażowych - komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub/i języka angielskiego - mile widziana znajomość programu AutoCAD

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia- pracę w młodym zespole - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych- szkolenia w Niemczech