Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konstruktor Wiodący

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6219 dni temu

Ogłoszenie numer: 32125, z dnia 2007-07-16

Klient Banku Danych o Inżynierach, renomowana firma produkcyjno-handlowa, lider w branży metalowej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2606-07

Opis stanowiska

- samodzielne opracowywanie i wdrażanie do produkcji wyrobów oraz oprzyrządowania- przygotowanie dokumentacji technicznej - opieka techniczna przy wdrażaniu konstrukcji do produkcji oraz zapewnienie bieżących aktualizacji i modyfikacji w czasie procesu produkcji- współpraca z innymi działami w firmie na etapie tworzenia konstrukcji oraz po jej wprowadzeniu w życie

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora wyrobów lub konstruktora oprzyrządowania (tłoczniki, wykrojniki, itp.)- umiejętność posługiwania się programami komputerowego wspomagania projektowania- umiejętność posługiwania się normami PN, PN EN, DIN itp. w zakresie tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej- ogólna wiedza z zakresu metrologii warsztatowej - umiejętność projektowania i wdrażania do produkcji oprzyrządowania technologicznego - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- stałą pracę w renomowanej firmie- szkolenia- możliwość rozwoju zawodowego i awansu