Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konstruktor Układów Zasilania

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6224 dni temu

Ogłoszenie numer: 32066, z dnia 2007-07-11

Klient Banku Danych o Inżynierach, uznany na rynku polskim i zagranicznym integrator rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2691-07

Opis stanowiska

- projektowanie oraz uruchamianie impulsowych układów zasilania - wdrażanie zaprojektowanych układów - obsługa sprzętu pomiarowego (elektroniczne obciążenie, zasilacze AC,DC wraz z analizą widma, analizator widma, oscyloskop cyfrowy)- konstrukcja układów zasilania zgodnie z założeniami marketingowo-technicznymi (termin, cena, parametry techniczne)- współpraca wewnątrz Pionu Konstrukcji oraz z innymi działami firmy, głownie Marketingiem, Technologią i Produkcją- kontakty z dostawcami i klientami (okazjonalnie)- wdrożenie nowego produktu

Wymagania

- minimum wykształcenie średnie elektroniczne (preferowane wyższe)- około dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku- umiejętność projektowania oraz uruchamiania impulsowych układów zasilania o dużym stopniu zaawansowania- znajomość zagadnień z impulsowych układów zasilania oraz elektroniki ogólnej- umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego (elektroniczne obciążenie, zasilacze AC, DC wraz z analizą widma, analizator widma, oscyloskop cyfrowy)- umiejętność montażu impulsowych układów zasilania w tym w technologii SMT- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej oraz rozmowę na tematy techniczne

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ambitnych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży,- dostęp do najnowszych narzędzi i metod zarządzania oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych- atrakcyjne wynagrodzenie- szkolenia