Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konstruktor Programista (C/Linux)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6168 dni temu

Ogłoszenie numer: 33536, z dnia 2007-09-05

Klient Banku Danych o Inżynierach, uznany na rynku polskim i zagranicznym integrator rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2767-07

Opis stanowiska

- realizacja projektów R&D związanych z programowaniem urządzeń opartych o wbudowane procesory oraz system operacyjny Linux

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane: informatyka, telekomunikacja, elektronika lub inne nauki ścisłe)- co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,- dobra znajomość języka C, znajomość języków skryptowych, - znajomość systemu Linux lub podobnych systemów od strony programowania, - atutem będzie doświadczenie w kernel development,- znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii,- dostęp do najnowocześniejszych narzędzi pracy,- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,- konkurencyjne wynagrodzenie.