Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Konstruktor Produkcyjnych Systemów Testowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5397 dni temu

Ogłoszenie numer: 80008, z dnia 2009-10-13

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4035-09

Opis stanowiska

- konstruowanie systemów testowych weryfikujących produkowane urządzenia - tworzenie metodyki, planowanie i przeprowadzanie badań hardware’u, głównie w dziedzinie RF

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane: telekomunikacja, elektronika lub nauki ścisłe) - udokumentowane doświadczenie (praca na etacie, prace zlecone, etc.) związane z zagadnieniami HFC, atutem będzie doświadczenie w zakresie badań - umiejętność i doświadczenie w programowaniu - znajomość metodyk pomiarowych w telekomunikacji - projektowanie urządzeń testujących - pożądana znajomość LabView - umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną - komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym technicznego) - umiejętność współpracy w zespole - kreatywność - wysoka motywacja do rozwijania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych przez uczestnictwo w realizacji projektów konstrukcyjnych

Oferujemy

- pracę w polskiej, nowoczesnej firmie, w zespole profesjonalistów - dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi i metod pracy - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów