Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
konstrukcje stalowe

Building Business Bridges Poland Sp. Z o.o
Polska
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 43800, z dnia 2008-05-08

Nasza firma posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego i została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3944/1b w zakresie pośrednictwa obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy przy konstrukcjach stalowych następujących fachowców:

Wymagania

KIEROWNIKóW ZMIANY - stawka ok. 14 funtów na godz. brutto, doświadczenie w pracy przy konstrukcjach metalowych, doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników, uprawnienia do pracy powyżej 3 metrów, mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, niekaralność. MAJSTRÓW - stawka ok. 12funtów na godz. brutto, doświadczenie w pracy przy konstrukcjach metalowych, doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników, uprawnienia do pracy powyżej 3 metrów, mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, niekaralność. MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - stawka ok. 10 funtów na godz. brutto, doświadczenie w pracy przy konstrukcjach metalowych, uprawnienia do pracy powyżej 3 metrów, mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, niekaralność. POMOCNIKóW - stawka ok. 8 funtów na godz. brutto, doświadczenie w pracy przy konstrukcjach metalowych, uprawnienia do pracy powyżej 3 metrów, mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, niekaralność.

Oferujemy

atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie.