Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Zmiany

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6526 dni temu

Ogłoszenie numer: 23174, z dnia 2006-09-13

Rockwool Polska Sp. z o.o. stanowi część duńskiego koncernu Rockwool International A/S, światowego lidera w produkcji wełny mineralnej. Rockwool International posiada 24 fabryki w 14 krajach i zatrudnia ok. 7500 pracowników. W Polsce produkcja zlokalizowana jest w dwóch fabrykach: w Cigacicach k. Zielonej Góry, oraz w Małkini miedzy Warszawą a Białymstokiem. Więcej informacji na www.rockwool.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2087-06

Opis stanowiska

- realizacja produkcji zgodnie ze specyfikacją i planem produkcji- kierowanie zespołem 18-tu pracowników- koordynacja wszelkich działań w całym podległym obszarze- raportowanie do Kierownika Działu Produkcji Rockfon

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- umiejetność kierowania zespołem pracowników- znajomość języka angielskiego- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- pakiet socjalny- pracę w młodym, dynamicznym zespole- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach zarówno zakładu jak i całego międzynarodowego koncernu