Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Alexander Mill Services INternational Sp. z o.o.
Polska, Płd Polska
praca stacjonarna
6761 dni temu

Ogłoszenie numer: 17948, z dnia 2006-02-09

usługi dla hut stali, przerób odpadów hutniczych, produkcja złomu i kruszyw budowlanych

Miejsce pracy: Polska, Płd Polska

Opis stanowiska

kierownik zakładu odpowiedzialny za całość funkcjonowania zakładu produkcyjnego współpracującego z hutami, kierowanie ludźmi i parkiem maszynowym (sprzęt ciężki)

Wymagania

wykształcenie techniczne lub hutnicze, doświadczenie pracy w przemyśle hutniczym, w kierowaniu ludźmi; umiejętnośćpodejmowania i egzekwowania decyzji, znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność, częste podróże

Oferujemy

stabilna praca, dobre wynagrodzenie