Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6766 dni temu

Ogłoszenie numer: 17385, z dnia 2006-01-17

Klient Banku Danych o Inżynierach, budowlana firma produkcyjna.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1630-06

Opis stanowiska

- Zarządzanie całością procesów produkcyjnych w zakładzie produkującym złożone konstrukcje drewniane- Kierowanie zagadnieniami związanymi z utrzymaniem ruchu, logistyką- Nadzór nad grupą ok. 100 pracowników produkcyjnych- Zarządzanie budżetem produkcji- Planowanie zakupu dóbr inwestycyjnych- Analiza planów produkcyjnych- Raportowanie do Prezesa Zarządu.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym liczącym powyżej 100 osób- Samodzielność, umiejętności organizacyjne.

Oferujemy

- Rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie.