Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Wydziału Montażu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6647 dni temu

Ogłoszenie numer: 20088, z dnia 2006-05-15

Jarocińska Fabryka Obrabiarek, producent maszyn do obróbki metali, firma z długoletnią tradycją.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1837-06

Opis stanowiska

- organizacja i nadzorowanie przebiegu procesu montażowego- optymalizacja przebiegu operacji na wydziale- organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn)- umiejetnośc kierowania personelem produkcyjnym- doświadczenie na podobnym stanowisku w branzy metalowej- dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem pracy- umiejętność rozwiązywania problemów- znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- odpowiedzialną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego