Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Utrzymania Ruchu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6771 dni temu

Ogłoszenie numer: 17289, z dnia 2006-01-12

Agencja doradztwa personalnego korzystająca z serwisu ogłoszeniowego BDI poszukuje kandydatów w imieniu swojego Klienta. Jest to międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym, która obecnie otwiera nową fabrykę na Dolnym Śląsku.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1619-06

Opis stanowiska

- zainstalowanie, nadzór i obsługa techniczna systemów sterowania linii technologicznych, maszyn i urządzeń - zapobieganie przestojom procesu produkcji - odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyn produkcyjnych - rekrutacja, tworzenie i zarządzanie działem utrzymania ruchu w fabryce- nadzór nad budową nowej fabryki

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu w fabryce - znajomość standardów Six Sigma / Lean Manufacturing / TQM - doświadczenie w pracy zwiazanej z utrzymaniem obiektow produkcyjnych - znajomość procesów produkcyjnych opartych o technologię wtrysku- wykształcenie wyższe techniczne - znajomość języka angielskiego - znajomość podstawowych zagadnień prawa budowlanego - operatywność i dynamika w działaniu- umiejetność pracy w zespole

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku- możliwość rozwoju zawodowego- szansę uczestniczenia w budowaniu od podstaw polskiej dywizji międzynarodowego koncernu