Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Techniczny Projektów Elektrycznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5985 dni temu

Ogłoszenie numer: 41018, z dnia 2008-03-05

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma zajmująca się produkcją oraz świadczeniem usług w zakresie urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3142-08

Opis stanowiska

- koordynowanie projektów nowego biznesu serwisowego branży elektrycznej opartego na nowoczesnych technologiach- prowadzenie nadzoru nad realizacją projektów technicznych w obszarze diagnozy i prewencji awarii systemów elektroenergetycznych - koordynowanie prac grup firm podwykonawczych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrotechnicznej, elektroenergetycznej, elektrycznej- doświadczenie w nadzorze projektów elektrycznych jako kierownik robót elektrycznych lub kierownik projektów- dobra znajomość języka angielskiego- mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych- umiejętności organizacyjne- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- regularne szkolenia w USA- możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Technicznego na całą Polskę