Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Sprzedaży (Automatyka Przemysłowa)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6645 dni temu

Ogłoszenie numer: 20153, z dnia 2006-05-17

Dystrybutor elementów automatyki przemysłowej oraz oprogramowania renomowanych producentów.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1846-06

Opis stanowiska

- opracowanie prognoz i planów sprzedaży oraz ich realizacja - prowadzenie działalności handlowej w zakresie wyrobów i usług Spółki- nadzór i koordynacja pracy pracowników działu sprzedaży- analizowanie wyników pracy podległych pracowników- raportowanie do Zarządu Spółki- kreowanie oraz wdrażanie nowych kierunków rozwoju sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Spółkę.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane automatyka przemysłowa, elektronika, elektrotechnika- kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach handlowych- doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu handlowego- udokumentowane sukcesy w sprzedaży- dobra znajomość języka angielskiego- znajomość branży (potencjalni klienci i konkurencja)- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów- wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych- silna motywacja do osiągnięcia celu- gotowość do częstych wyjazdów- dobra organizacja czasu pracy- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- liczne szkolenia z zakresu oferowanych przez Spółkę produktów- możliwości awansu.