Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Restauracji

Advisory Group TEST Human Resources
Polska
praca stacjonarna
2860 dni temu

Dla naszego Klienta, renomowanej, krakowskiej firmy działającej w branży hotelowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 5806

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność, kreatywność
  • Umiejętność planowania, motywowania, oceniania pracy podległego personelu
  • Tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na kliencie
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i kierowanie Restauracją
  • Organizacja obsługi imprez okolicznościowych: wesela, bankiety, konferencje
  • Współtworzenie budżetu dla części gastronomicznej oraz jego realizacja
  • Wprowadzenie systemu bonusowego  powiązanego z osiąganymi wynikami
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze gastronomii
  • Zarządzanie personelem oraz udział w szkoleniach i rekrutacji nowych pracowników
  • Promocja restauracji w mediach społecznościowych

Oferujemy:

  • Interesujące wyzwanie związane z współprowadzeniem prestiżowego obiektu gastronomicznego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę