Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Projektu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6793 dni temu

Ogłoszenie numer: 16835, z dnia 2005-12-21

Międzynarodowa firma INGAL wywodząca się z Hiszpanii wyspecjalizowana w opracowywaniu projektów technicznych oraz w kompleksowej realizacji przedsięwzięć dla przemysłu rolno-spożywczego. Strona www: www.ingal.es.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1557-05

Opis stanowiska

- zarządzanie projektami inwestycyjnymi od koncepcji do wykonania- współpraca przy opracowywaniu projektów budowlanych i projektów wykonawczych w Polsce, do otrzymania pozwolenia na budowę i w fazie wykonawczej- utworzenie i kierowanie zespołem, w zależności od potrzeb firmy

Wymagania

- architekt, inżynier lub podobne kwalifikacje z uprawnieniami budowlanymi do projektowania i sprawdzania projektów architektoniczno-budowlanych- doświadczenie 3-5 lat w opracowywaniu i wykonawstwie projektów budowlanych, otrzymanie pozwoleń na budowę, przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy- znajomość programów wykorzystywanych w projektowaniu i budownictwie: Autocad, Microsoft Project, Robot, programy do obliczeń dotyczących konstrukcji i kosztów- mile widziane uprawnienia do opracowywania planów bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz doświadczenie w projektowaniu lub wykonawstwie instalacji (elektryczność, gaz, woda, ogrzewanie, klimatyzacja)- wymagana znajomość języka angielskiego - znajmość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem - prawo jazdy

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i doświadczeniu- ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie