Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Produktu (włókna do zbrojenia betonu)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6127 dni temu

Ogłoszenie numer: 35308, z dnia 2007-10-16

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2649-07

Opis stanowiska

- pozyskiwanie odbiorców w kraju na zastosowanie w konstrukcjach betonowych włókien z tworzyw sztucznych - przygotowanie obliczeń statycznych zbrojonych konstrukcji betonowych- wsparcie techniczno- handlowe dla partnerów w regionach- kontakt z instytucjami certyfikującymi- prezentacje technologii na seminariach

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane o specjalności konstrukcje budowlane- dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego- doświadczenie w prowadzeniu wsparcia techniczno- handlowego- uprawnienia budowlane do projektowania będą dodatkowym atutem- samodzielność, odpowiedzialność- gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

- samodzielne stanowisko- szkolenia produktowe w Szwajcarii- rozwój zawodowy w polskim oddziale międzynarodowej firmy.