Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Produkcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6229 dni temu

Ogłoszenie numer: 31157, z dnia 2007-07-06

Korff Isolmatic Sp. z o.o.www.korff.pl, firma działająca w branży izolacji technicznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2646-07

Opis stanowiska

- kierowanie wydziałem produkcyjnym- opracowywanie i wdrażanie działań w zakresie optymalizacji produkcji- utrzymanie ruchu

Wymagania

- wykształcenie techniczne- doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji- umiejętność organizacji produkcji oraz zarządzania ludźmi- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- możliwości rozwoju zawodowego- wynagrodzenie zależne od wyników pracy- dobrą atmosferę pracy