Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Oddziału Serwisu (Facility Management)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5787 dni temu

Ogłoszenie numer: 49916, z dnia 2008-09-18

Klient Banku Danych o Inżynierach

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3617-08

Opis stanowiska

- zarządzanie oddziałem serwisu (ok. 24 osób)- rozwój biznesu serwisowego – zarządzanie nieruchomościami- serwis podległych obiektów- nawiązywanie kontaktów biznesowych i pozyskiwanie nowych klientów- administrowanie obiektem - zarządzanie zespołem- zarządzanie budżetem- realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- wiedza z zakresu automatyki i elektroniki budowlanej- wiedza biznesowa (planowanie i zarządzanie budżetem, projektami)- min. 3 lata doświadczenia w serwisie budynkowym- doświadczenie w branży Facility Managment- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego - znajomość rynku Facility Managment - umiejętność zarządzania pracą zespołu- zdolności handlowe- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- możliwość rozwoju zawodowego- narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy