Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Kontroli Wyjściowej w Dziale Jakości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6781 dni temu

Ogłoszenie numer: 17050, z dnia 2006-01-02

Producent sprzętu najnowocześniejszej technologii w zakresie elektroniki. Prężnie rozwijająca się firma, inwestująca w rozwój poprzez wprowadzanie nowych technologii.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1605-05

Opis stanowiska

- Nadzorowanie pracy podległych pracowników,- utrzymywanie Zintegrowanego Systemu Jakości w zakresie odbioru jakościowego wyrobów gotowych,- inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w wyniku stwierdzonych niezgodności (rzeczywistych i potencjalnych),- tworzenie raportów i analiz jakościowych,- opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie innowacyjności jakościowych (audity jakościowe procesów),- ciągłe doskonalenie metod weryfikacji jakościowej wyrobów gotowych (narzędzia Six Sigma).

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (elektroniczne),- co najmniej 3 letnie doświadczenie w Dziale Jakości, w tym co najmniej jeden rok na stanowisku kierowniczym,- znajomość ISO 9001, ISO 14001, wiedza z zakresu FMEA, Six Sigma,- znajomość języka angielskiego,- doświadczenie w zarządzaniu zespołem,- umiejętność prowadzenie projektów jakościowych.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie ceniącej standardy jakości,- szkolenia z zakresu Six Sigma.