Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5977 dni temu

Ogłoszenie numer: 41397, z dnia 2008-03-13

Klient Banku Danych o Inżynierach. Spółka należąca do międzynarodowej korporacji działająca w branży materiałów ściernych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3157-08

Opis stanowiska

- organizacja pracy działu Zapewnienia Jakości- nadzór nad realizacją planu kontroli- tworzenie i nadzór nad realizacją procedur kontroli jakości- szkolenie pracowników w zakresie jakości i rozwijanie świadomości pro-jakościowej- inicjowanie i nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych- bieżące i okresowe analizy statystyczne oraz raportowanie odnośnie poziomu jakości- rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących jakości- podejmowanie decyzji odnośnie wyrobów- analiza reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w zakresie ceramiki lub jakości- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej)- uprawnienia: Audytor wewnętrzny systemów zarządzania jakością- obsługa komputera, MS Office- mile widziana znajomość qs-STAT, znajomość PPAP, FMEA, SPC, 8D, 5S- język angielski, dodatkowo język niemiecki mile widziany- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szkolenia- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji- pakiet socjalny