Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Działu Produkcji Metalowej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6566 dni temu

Ogłoszenie numer: 21582, z dnia 2006-08-04

Wiodąca firma zajmująca się wdrażaniem i produkcją akcesoriów reklamowych (POS).

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1929-06

Opis stanowiska

- zakres obowiązków zostanie przedstawiony podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - znajomość technologii laserowego wycinania blach - znajomość technologii obróbki drutu, profili oraz lakierowania proszkowego - znajomość komputerowych programów projektowych - doświadczenie w zarządzaniu ok. 20 osobowym zespołem - podstawowa znajomość prawa pracy

Oferujemy

- rozwój poprzez profesjonalne szkolenia - stabilne miejsce pracy - możliwość pracy z klientami będącymi liderami rynku