Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Działu Pomiaru i Rozruchu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5517 dni temu

Ogłoszenie numer: 69077, z dnia 2009-06-15

Klient Banku Danych o Inżynierach - firma z branży elektroenergetycznej

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3864-09

Opis stanowiska

- Zarządzanie pracą specjalistów odpowiedzialnych za prace kontrolno- pomiarowe i uruchomieniowe realizowanych projektów, w zakresie formalno- prawnym jak i technicznym - Motywowanie i wyznaczenie celów podległym pracownikom - Kontrola zgodności wykonywanych prac z harmonogramem czasowym i rzeczowo- finansowym - Zarządzanie i kontrola nad budżetem prowadzonych projektów i działu - Pozyskiwanie dodatkowych zleceń zewnętrznych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, kierunki: elektroenergetyka, elektrotechnika - Czteroletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektroenergetyki zawodowej lub przemysłowej (na stanowisku specjalistycznym lub kierowniczym) - Doświadczenie w kierowaniu / koordynowaniu prac kontrolno-pomiarowych i uruchomieniowych instalacji elektroenergetycznych w obiektach przemysłowych i/lub użyteczności publicznej - Znajomość wymagań prawnych dotyczących przekazywania obiektów budowlanych do użytkowania - Znajomość wymagań przepisów i norm branżowych z zakresu prac kontrolno-pomiarowych - Uprawnienia SEP 110 kV lub bez ograniczeń; budowlane do kierowania robotami budowlanymi i/lub projektowania - mile widziane - Znajomość języka angielskiego - Gotowość do wyjazdów służbowych (teren całej Polski) - Umiejętności: komunikacyjne, organizacji pracy, zarządzania pracą - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - szkolenia zawodowe