Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Dzialu (LAKIERNIA/BLACHARNIA)

KAG / FLEET TIP
Polska, Bradford / UK
praca stacjonarna
6109 dni temu

Ogłoszenie numer: 36553, z dnia 2007-11-23

KAG EUROCAM Accident Repair Centre Od wielu lat zajmujemy sie naprawa samochodow powypadkowych

Miejsce pracy: Polska, Bradford / UK

Opis stanowiska

Angielska firma motoryzacyjna pilnie poszukuje Kierownika do organizacji, koordynacji oraz kontroli przebiegu pracy w dzialach: LAKIERNIA oraz BLACHARNIA

Wymagania

- Preferowane wyksztalcenie wyzsze kierunkowe - Doswiadczenie na w/w stanowisku - dobra obsluga komputera - znajomosc ALDA, GLASMATICS lub innych systemow do sporzadzania kosztorysu - komunikatywny jezyk angielski - wysoka kultura osobista - umiejetnosc pracy w zespole - wysoka motywacja oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

Wynagrodzenie: do negocjacji Mozliwosc nadgodzin 20 dni urlopu platnego + 8 platnych Bank Holidays Mozliwosc zakwaterowania w hotelu pracowniczym Pomoc w zalatwieniu wszelkich formalnosci dotyczacych legalnej pracy w Anglii