Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Działu Jakości i Rozwoju

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5506 dni temu

Ogłoszenie numer: 69736, z dnia 2009-06-26

Klient Banku Danych o Inżynierach. Wiodące na rynku przedsiębiorstwo z branży spożywczej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3786-08

Opis stanowiska

- Zapewnienie systematycznego rozwoju i utrzymania systemów kontroli jakości opartych na funkcjonujących w firmie standardach jakości ( HACCP i BRC) - Zarządzanie podległym działem i zapewnienie jego prawidłowego funkcjonowania - Odpowiedzialność za procesy kontroli jakości i ich zgodność z funkcjonującymi procedurami w obszarze produkcji, dla wyrobów gotowych, zakupowanych surowców i materiałów - Inicjowanie zmian w celu doskonalenia wewnętrznego systemu kontroli jakości - Koordynacja wszelkich działań (przy ścisłej współpracy z działem produkcji) w zakresie potrzeb dotyczących rozwoju produktów wynikających z wytycznych działu sprzedaży i marketingu - Optymalizacja projektów dot. bieżących procesów i procedur rozwoju produktów w ścisłej współpracy z Kierownictwem Produkcji - Udział/ kierowanie i koordynacja cyklicznych spotkań roboczych, a w szczególności: a) miesięczne spotkania z Działem Sprzedaży w zakresie rozwoju nowych produktów b) miesięczne zebrania na poziomie produkcyjnym dot. rozwoju nowych produktów

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Technologia Żywności lub pokrewny) - 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w strukturach produkcyjnych w przedsiębiorstwie branży spożywczej - doświadczenie w kierowaniu zespołem - praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością ( HACCP, BRC itp) - ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - doświadczenie w branży piekarniczej lub sektorze food service będą dodatkowym atutem - dobra znajomość języka angielskiego - doskonałe umiejętności komunikacyjne - bardzo dobre umiejętności menedżerskie, organizacyjne oraz analityczne - silne ukierunkowanie na realizację zadań - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szkolenia - możliwości rozwoju i awansu