Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik ds. Zakupów (obszar Polski)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5790 dni temu

Ogłoszenie numer: 49432, z dnia 2008-09-15

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy koncern produkcyjny w branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3356-08

Opis stanowiska

- nakreślanie struktury panelu: branie udziału w definiowaniu i wprowadzeniu w życie polityki panelu zakupów dla przypisanych towarów, zarządzanie selekcją dostawców zgodnie z kryteriami firmy - zarządzanie panelem: zapewnienie regularnego śledzenia wydajności dostawcy i wprowadzanie planu obniżek dostawcy, zgodnego z planem Dywizji i koordynowanego z Business Groups- zarządzanie ogólną wydajnością dostawców razem z kupcami zakładu- opracowanie i wdrożenie narzędzi do polepszenia ogólnej wydajności- negocjowanie i wdrażanie ogólnych umów z głównymi dostawcami- zapewnienie wykorzystania panelu przez programowych i zakładowych kupców- sporządzanie sprawozdań ze swoich działań według zdefiniowanych zasad

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- min 3 lata na podobnym stanowisku w sektorze przemysłowym (mile widziane w branży motoryzacyjnej)- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - dodatkowym atutem będzie znajomość innego obcego języka- gotowość do odbywania częstych podróży służbowych- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- konkurencyjne wynagrodzenie- praca w międzynarodowym środowisku w strukturze matrix