Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Białoruś
Kierownik ds. Zakupów (art. przemysłowe/odzież)

Fair Recruitment
Białoruś, Mińsk
praca stacjonarna
5033 dni temu

Ogłoszenie numer: 129590, z dnia 2011-01-06

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Nasz Klient świadczy usługi dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, biotechnologicznego, spożywczego oraz kosmetycznego. Oferuje pełen zakres usług przy realizacji złożonych zakładów produkcyjnych: od doradztwa, poprzez projektowanie, rozruch, budowę, po kwalifikację i walidację.

Miejsce pracy: Białoruś, Mińsk

Nr Ref.: KZB/16/12

Opis stanowiska

Naszym klientem jest litewska grupa kapitałowa. Jednym z segmentów działalności firmy jest sieć supermarketów. Obecnie, w związku z rozwojem sieci na Białorusi, firma poszukuje osoby do prowadzenia działu zakupów w segmencie artykułów przemysłowych/ odzieży.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i kierowanie działem zakupów w segmencie odzieży i/lub artykułów odzieżowych.
  • Implementacja dotychczasowych doświadczeń w tym zakresie.
  • Prowadzenie negocjacji z producentami.
  • Optymalizacja strategii zakupowej sieci.
  • Współpraca przy promocji produktów z działem sprzedaży

Wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie (minimum 2 lata) w dziale zakupów w sieciach handlowych (segment art. przemysłowych/ odzieży).
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach towarów produkcji chińskiej.
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Pracę stałą w Mińsku
  • Mieszkanie
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód (lub pokrycie kosztów podróży, komputer, telefon

Wynagrodzenie:

  • Uzależnione od kwalifikacji i wcześniejszego doświadczenia (1500- 4000 EUR/ mies.)
  • Diety