Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik ds. Realizacji w Wydziale Analiz Systemów Energetycznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5745 dni temu

Ogłoszenie numer: 52040, z dnia 2008-10-30

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma konsultingowo-inżynieryjna specjalizująca się w usługach doradczych dla przedsiębiorstw sektora gospodarki paliwowo-energetycznej, przedsiębiorstw przemysłowych i instytucji publicznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3539-08

Opis stanowiska

- kierowanie zespołem pracowników w celu terminowej i o wysokiej jakości realizacji projektów- opracowywania koncepcji realizacji zadań, dobór sił i środków na ich realizację- monitorowanie postępów realizacji zadań oraz kontaktów ze zleceniodawcami- wykorzystywanie narzędzi informatycznych w pracach analitycznych: PLANS, SCC-Industry, PowerFactory

Wymagania

- niezbędne wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroenergetyki- mile widziane różne formy uzupełnienia wykształcenia, np. studia podyplomowe, kolejny fakultet, studia doktoranckie z zakresu funkcjonowania elektroenergetyki, pracy systemu elektroenergetycznego, ekonomii, zarządzania projektami, kierowania zespołami ludzkimi itp.- wiedza z zakresu funkcjonowania elektroenergetyki i pracy systemów elektroenergetycznych- znajomość standardowych programów komputerowych Microsoft Office, a także specjalistycznych programów analiz pracy przede wszystkim systemu elektroenergetycznego, np. programu do określania rozpływów mocy, analizy napięć, nieciągłości zasilania, zwarć, nastaw zabezpieczeń, stabilności pracy systemu elektroenergetycznego itp.- doświadczenie w kierowaniu projektowym zespołem ludzkim- doświadczenie w prowadzeniu referatów, prezentacji, konferencji przed wieloosobowym audytorium- umiejętność jasnego formułowania myśli i prawidłowego użycia języka w celach redakcyjnych- łatwość nawiązywania kontaktów niezbędna w relacjach z klientami (zleceniodawcami) i pracownikami innych firm i instytucji dla realizacji zadań- niezbędna znajomość języka angielskiego- mile widziane uprawnienia projektowe- odpowiedzialność za realizowane zadania- dyspozycyjność- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawą pracę- szkolenia z zakresu oprogramowania specjalistycznego: PSLF, SCC-Industry, PowerFactory, z zakresu zarządzania projektami- możliwość zdobycia uprawnień w zakresie zarządzania projektami- udział w konferencjach z zakresu elektroenergetyki- narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy- jasno ukształtowana ścieżka awansów