Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik ds. Opracowania Dokumentacji Technicznej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6216 dni temu

Ogłoszenie numer: 32102, z dnia 2007-07-19

ARCHON+ Biuro Projektów www.archon.pl lider w dziedzinie opracowywania i sprzedaży gotowych projektów domów jednorodzinnych działający na rynku od 1990 roku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy w centrali w Myślenicach osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2647-07

Opis stanowiska

- opracowanie projektów architektonicznych budynków mieszkalnych- sprawdzanie projektów architektoniczno-budowlanych budynków mieszkalnych w zakresie architektury i koordynowanie pracy z innymi zespołami branżowymi- nadzorowanie działań zespołu projektowego

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane lub architektoniczne- doświadczenie zawodowe w branży budowlanej- teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego, rozwiązań technicznych w budownictwie oraz wiedza o rynku budowlanym- umiejętność przygotowania dokumentacji projektowej i kosztorysów- praktyczna znajomość programu AutoCad- umiejętność pracy w zespole- mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w budownictwie- mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie- możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego- pracę w młodym zespole- atrakcyjne wynagrodzenie