Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. kadr i płac (Payroll Team Leader)

WILK ELEKTRONIK S.A.
śląskie, Mikołów / Łaziska Górne
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
1054 dni temu

Ekipa #GOODTEAM ogłasza nabór! To szansa, by dołączyć do naszego zespołu!

Zostań pracownikiem jedynego w Europie producenta pamięci komputerowych. Firma WILK ELEKTRONIK S.A., właściciel marek GOODRAM, GOODRAM Industrial oraz IRDM to wiodący na skalę europejską producent oraz dystrybutor specjalistycznego sprzętu komputerowego z 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Największą wartością spółki są ludzie, dlatego szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów / Łaziska Górne
nr ref.: 16/KP/2021
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie, nadzór oraz wsparcie w codziennych obowiązkach zespołu kadrowo-płacowego,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,
  • Rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich itp.
  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy, szkolenia BHP
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS itp.,
  • Obsługa PPK,
  • Współpraca z urzędami, organami kontroli oraz firmami zewnętrznymi,
  • Przygotowanie raportów i zestawień,
  • Nadzór funkcjonalny, obsługa i optymalizacja systemu informatycznego kadrowo-płacowego.
WYMAGANIA:
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków i odpowiedzialności [mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym (200+)],
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatków osób fizycznych,
  • Znajomość Płatnika oraz programu klasy ERP – kadry i płace (znajomość SoftLab - Asseco będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu MS Office w zakresie niezbędnym do wykonywania w/w obowiązków,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania pracą podległego zespołu pracowników (motywowanie, rozwijanie, integracja).
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu,
  • Pracę na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS.

Wilk Elektronik S.A.

ul. Mikołowska 42

43-173 Łaziska Górne

ww.goodram.com

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie, sposobie rekrutacji
oraz innymi ofertami pracy na stronie: http://www.goodram.com/kariera/